O Firmie

Biuro Rachunkowe CORRECT zostało założone w 1998 roku w Warszawie. Naszym głównym celem jest pomoc przedsiębiorcom, którzy chcą jeszcze łatwiej i wygodniej prowadzić własny biznes. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą, jak i do dużych przedsiębiorstw. Naszymi klientami są między innymi firmy działające w branży projektów informatycznych, produkujące maszyny i urządzenia, świadczące usługi medyczne, a także firmy handlowe i finansowe, ponadto fundacje (NGO) oraz stowarzyszenia.Świadczymy usługi księgowe i kadrowo-płacowe, włączając obsługę taką jak pełna księgowość, uproszczona księgowość, ryczałt ewidencjonowany. Oferujemy także doradztwo podatkowe czy usługi typu „wirtualne biuro” w Warszawie. Staramy się dopasować do potrzeb klientów, jednocześnie kładąc nacisk na przystępne ceny. Działamy jako tanie biuro rachunkowe, ale zawsze to wysoka jakość obsługi jest dla nas priorytetem, co widać po pozytywnych referencjach otrzymywanych od naszych klientów.

Od kilkunastu lat stale podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach i spotkaniach branżowych. Śledzimy zmiany w przepisach, aby oferować naszym klientom obsługę na jak najwyższym poziomie i zgodnie z literą prawa.

Mamy nadzieję, że nasze biuro księgowe spełni Państwa oczekiwania. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą działalnością, jesteśmy zawsze do dyspozycji.